SPACE EVENTS CLUB

Space Events Club to ponad 2 000 m2 powierzchni, industrialne wnętrze po dawnej odlewni metali kolorowych, otwarta, dobrze umeblowana przestrzeń, grająca światłem i dająca pole do popisu organizatorom wydarzeń. Dodatkowo ogród na wyłączność o powierzchni 1 600 m2. Wnętrza Space skrywają nie tylko tajemnice historii Warszawy XX wieku, ale też licznych eventów jakie miały tu miejsce. Zaliczamy do nich wielkie pokazy mody dla najbardziej znanych projektantów i luksusowych brandów. W portfolio Space są też premiery motoryzacyjne, sesje zdjęciowe, nagrania filmowe, ramówki stacji nadawczych czy nagrania reklam. To przestrzeń eventowa wynajmowana na imprezy zamknięte, konferencje i kongresy, szkolenia, koncerty, gale, wernisaże, jubileusze, sympozja, premiery, zjazdy oraz prywatne wydarzenia.

 

SALA GŁOWNA

 

SALA II

SCENOGRAFIA I TECHNIKA EVENTOWA W SPACE…

Trzy strefy nagłośnienia pozwalają dotrzeć dźwiękiem w najskrytszą wnękę. System PRO JBL przy każdym evencie ma swojego opiekuna, który użycza sprzęt na organizowane tu imprezy i stanowi dobrą bazę pozwalającą na rozbudowanie go pod większe koncerty. W centralnej części sceny, stojącej w Space na stałe, znajduje się dioda PH10, 3in1 SMD o wymiarach 3,84 m x 4,7 m. To 18 m kw. świecącej powierzchni, którą można zaadoptować do wydarzeń, jakie organizują klienci i agencje. W Space jest pełno dekoracji: świeczniki na barze, wisi nad nim wielka kula dyskotekowa, która odpowiednio oświetlona wyzwala „zajączki” na ściankach i suficie klubu. Jest też niebieski basen.

WŁASNY CATERING I BARMANI…

Szef kuchni nadzorujący prace cateringowe to arcymistrz, pasjonat, kucharz z krwi i kości. Jego repertuar kulinarny obejmuje zarówno wieczory tematyczne europejskie, jak i azjatyckie. Sushi. Które przygotowuje wraz z zespołem, jest wyborne. Każdorazowo przed wydarzeniem proponowana jest degustacja dla klientów, podczas której można skosztować przykładowych potraw serwowanych gościom na evencie. Zgrany zespół ludzi znających się na swojej pracy tworzy wspaniałą atmosferę.

 

CHWILA ODDECHU W OGRODZIE…

OGRODY SPACE – powierzchnia 1600 m2 zaaranżowana do organizacji wydarzeń na świeżym powietrzu, klimatyczne oświetlenie, dekoracje świetlne oraz bujna roślinność, tworzą magiczną atmosferę tego miejsca, ogród jest ogrodzony, zamknięty wyłącznie pod indywidualne kreacje i rezerwacje naszych Klientów.

 

PRZESTRZEŃ DODATKOWA

Space Events Club (#spaceeventsclub)

Zapraszamy do współpracy