Space Events

Od 17 lat specjalizujemy się w organizacji różnego rodzaju eventów. Do grupy Space Events należy: SPACE EVENTS CLUB – miejsce, w którym odbywają się eventy. Turnieje golfowe takie jak: SPACE OPEN, Polish Classic, WGC-Warsaw Golf Championship, ALBATROSY Polskiego Golfa to nagrody środowiska golfowego oraz Dream Golf Destinations – golfowe biuro podróży. W ciągu kilku lat stworzyliśmy cykle golfowe, które biją rekordy popularności. Przełożyliśmy pasję na działanie, aby promować golf jako dyscyplinę pozwalającą na sportową rywalizację, rekreację oraz nawiązywanie ciekawych relacji osobistych i biznesowych. Golf stał się sposobem na promowanie zdrowego stylu życia. W Polsce dyscyplina rozwija się bardzo dynamicznie. Dzieje się tak między innymi dzięki turniejom organizowanym przez Space Events.

Pierwszym z nich to prestiżowy Space Open (www.spaceopen.pl), rozgrywany na najlepszych polach golfowych w Polsce, Szkocji, Hiszpanii, na Dominikanie, Gran Canarie czy Dubaju. Turniej jest otwarty dla uczestników w wieku powyżej 30 lat, jedną trzecią startujących w ostatniej edycji stanowiły panie. Dyrektorem turnieju jest Robert Zmarzliński. Drugim z turniejów organizowanych przez Space Events jest Polish Classic (www.polishclassic.pl). Rywalizują w nim osoby od 19 lat wzwyż, a gra odbywa się cyklicznie na 11 polach golfowych w całej Polsce. To jednodniowe turnieje stworzone, by umożliwić najlepszym golfistom rywalizację w całej Polsce. Dyrektorem turnieju jest Janusz Mojsiewicz. Trzecim z turniejów organizowanych przez Space Events jest Warsaw Golf Championship (WGC www.warsawgolfchampionship.pl), to 3 jednodniowe turnieje eliminacyjne, które odbywają się na warszawskich polach golfowych. Dyrektorem Turnieju jest Janusz Mojsiewicz. Nad profesjonalnym przebiegiem turniejów czuwa kadra doświadczonych organizatorów oraz sędziów. Celem jest wyznaczanie najwyższego standardu w organizacji turniejów golfowych. Wszystko po to, by ich uczestnicy mogli czuć się wyjątkowo i czerpać przyjemność z uprawianej dyscypliny.

EVENTY GOLFOWE

Kolejną z naszych marek jest DGD Dream Golf Destinations (www.dreamgolfdestinations.com), golfowe biuro podróży z wizją inną niż pozostałe. A dlaczego ? Bo zależy nam, aby to POLE GOLFOWE wyznaczało cel podróży, a nie hotel, czy resort. Chcemy dać możliwość gry w takich miejscach, jakich sami chcemy grać. Na jej czele stoi Kamila Pieper. Marką Space Events są Albatrosy Polskiego Golfa (www.albatrosy.com) to doroczne nagrody środowiska golfowego. Głosowanie odbywa się w jasny i przejrzysty sposób, a Elektorami są reprezentanci całego środowiska golfowego. Do grona Elektorów zaprosiliśmy przedstawicieli Golf Channel Polska, Polskiego Stowarzyszenia Golfa Seniorów, Polskiego Stowarzyszenia Golfa Kobiet, Polskiego Stowarzyszenia Greenkeeperów, sędziów PZG. Łącznie 155 osób. Elektorzy głosują, w poszczególnych kategoriach Albatrosów Polskiego Golfa, wybierając trzech własnych faworytów, przyznając im odpowiednią punktację. Wręczanie nagród Albatrosy Polskiego Golfa odbywają się podczas uroczystej gali. Oczywiście należy też pamiętać o turnieju 8 CARS Invitational to dwudniowy turniej golfowy, podczas którego na 5 dołkach par 3 w konkursie Hole In One do wygrania jest 8… a nawet 10 samochodów marki Volvo! Pierwsza edycja turnieju odbyła się w Sobieniach Królewskich. Z racji, iż to pole golfowe posiada 5 dołków par 3, do wygrania było wyjątkowo aż 10 samochodów Volvo. Firma Volvo Euroservice Warszawa codziennie przed turniejem odsłaniała nowe modele do wygrania w konkursie Hole In One. W oparciu o 6 letnie doświadczenia w organizacji turniejów golfowych oraz 15 lat doświadczenia w eventach, realizacji, produkcji, czy aranżacji zapraszamy Państwa do współpracy z zakresu profesjonalnej i fachowej wiedzy z zakresu organizacji różnych wydarzeń.

EVENTY w SPACE

Dołącz do nas. Znajdź balans pomiędzy odpoczynkiem, biznesem i pasją.